7 хороших фільмів про класних старичків

Якщо в Росії старість асоціюється з мізерною пенсією, посиденьками на лавці біля під'їзду, рідкісними дзвінками від онуків і прополкою грядок з ранку до вечора, то в інших країнах пенсіонерський побут влаштований зовсім інакше. Там пенсія - це майже синонім щастя. Купа вільного часу, подорожі по різних країнах, можливість займатися своїм хобі або просто колобродити по повній. Ми вибрали 7 фільмів про життя літніх людей, які доводять, що старість - це насправді круто. Набагато крутіше, ніж твої сірі офісні будні з дев'яти до шести.

Поки не зіграв у ящик

The Bucket List | 2007 рік

Двоє літніх і невиліковно хворих героїв, жити яким залишилося лише півроку, за волею долі опиняються в одній палаті. Едвард - норовливий мільйонер. Він може дозволити собі все, що хоче. Картер - простий, але ерудований механік, який все життя провів під машинами, щоб прогодувати сім'ю.

Вмираючи від нудьги в лікарняній палаті, Едвард підбиває сусіда втекти і провести залишок життя, один за іншим виконуючи всі пункти зі списку бажань. З двох вмираючих людей похилого віку вони перетворюються в безбашенних сміливців і проводять останні місяці на повну котушку.

Найшвидший Indian

The World's Fastest Indian | 2005 рік

Добрий і зворушливий фільм, який залишає найтепліші враження. Про людину, у якого є мрія, і який готовий домагатися її здійснення будь-яку ціну. Головний герой - Берт Монро вже не молодий і трохи дивакуватий. Він готовий перетнути півсвіту, щоб взяти участь в знаменитому заїзді на соляному озері Бонневиль.
Його мотоцикл - справжній динозавр, який збирався вручну десятиліттями зі всіляких запчастин. Але Берта не хвилює, що про нього подумають інші. Він вірить, що його дітище здатне розвинути рекордну швидкість. Він не сумнівається в цьому ні на секунду.

Небраска

Nebraska | 2013 рік

Хороша авторська драматична історія, знята в чорно-білому кольорі. Дуже незвичайний фільм, в якому ставляться важливі філософські питання. У центрі його сюжету - хворий і випиває старий Відроу. Він наївний і добродушний. Отримавши "лист щастя", яке обіцяє йому мільйон доларів в Небрасці, герой відразу приймає це за чисту монету.

Разом з сином він відправляється в інший штат, щиро сподіваючись отримати нагороду. Невже і молодий син повірив в цей явний розлучення? Ні, він прекрасно розуміє, що ніякої мільйон їх не чекає. Але відправляється разом з батьком в цю подорож, щоб допомогти йому і трохи порадувати вмираючого старого.

Наркокур'єр

The Mule | 2018 рік

Ерл Стоун - самотній старий-садівник. Півжиття він присвятив своєму бізнесу, через що пропустив багато важливих моментів з життя своєї сім'ї і практично зруйнував відносини з близькими. Бізнес все одно в підсумку прогорів і практично розорив його, а відносини з рідними так і не налагодилися.

Одного разу Ерлу пропонують легку работенку - йому потрібно тільки водити машину. Старий охоче погоджується, навіть не підозрюючи, що тепер став кур'єром мексиканського наркокартелю. Ця картина заснована на реальній історії, від чого стає особливо цікавою. В основу лягла життя найстарішого наркокур'єра в США - Лео Шарпа.

Містер Штайн йде в онлайн

Un profil pour deux | 2017 рік

Добра романтична комедія, створена в кращих традиціях французького кіно. Прекрасний фільм, в якому наша сучасність показана під цікавим кутом - очима літньої людини.

Життя самотнього вдівця несподівано скрасило поява комп'ютера, який йому подарували турботливі родичі. Вивчаючи простори інтернету, дід натикається на сайт знайомств. Сильно прикрасивши анкету і видавши себе за молодого хлопця, головний герой знайомиться з чарівною дівчиною, і у них зав'язується чуттєва листування. Відносинам вже пора б переходити на новий рівень і, готуючись до зустрічі, літній ловеласу доводиться вдаватися до екстрених заходів.

Стажер

The Intern | 2015 рік

Милий і зворушливий фільм, який не залишив байдужим жодного глядача. Бену Уїтакер 70 років, і він справжній джентльмен: елегантний, добрий, чуйний і готовий взятися за будь-яку роботу. Вийшовши на пенсію, він не збирається миритися з сірістю буднів і має намір отримати новий професійний досвід.

Незважаючи на вік, Бен влаштовується стажистом в ультрасучасний модний інтернет-магазин. Він анітрохи не соромиться і, незважаючи на те, що спочатку його не сприймали всерйоз, відмінно справляється з завданнями і швидко стає цінним співробітником.

Готель "Меріголд": Кращий з екзотичних

The Best Exotic Marigold Hotel | 2011 рік

Легкий комедійний фільм, який дуже точно показує справжнє життя і самих звичайних людей, таких же, як кожен з нас. У центрі сюжету компанія вже немолодих людей, які не знайшли себе в своїй країні. Бажаючи спокійно провести частину старості, вони відправляються в Індію, вибравши готель "Меріголд". Як було зазначено в буклеті, він вважався кращим з екзотичних.

На ділі ж готель виявився напіврозваленою, нікому не потрібним і ледве містяться молодим індусом Санні. Проте, така обстановка анітрохи не збентежила різношерсту компанію, і перебування в цьому закладі дивним чином змінило життя кожного з них ...

Дивіться відео: Буба - Все серии подряд 39 серий + бонус - Мультфильм для детей (Грудень 2019).

Loading...