5 відмінних російських фільмів, які встигли вийти в 2019 році

Вітчизняне кіно прийнято тільки лаяти: уже й рідко виходять хороші фільми, на які не шкода витратити півтори-дві години свого життя. Але сучасні російські режисери вперто намагаються зруйнувати цей стереотип, випускаючи один за одним непогані фільми. Ми вибрали 5 чудових російських фільмів 2019 року. Пропонуємо їх подивитися.

Завод

Непогано зустрінутий глядачами фільм від Юрія Бикова, чудового режисера з невеликою, але потужної фільмографією ( "Дурень", "Жити", "Майор"). Він же виступив і сценаристом своєї майбутньої картини, повністю написавши весь сценарій поодинці.

Вийшов похмурий, жорсткий і атмосферне фільм, головним місцем дії якого став старий, убитий і останній діючий в місті завод. На металопрокатному підприємстві трудяться прості роботяги, які отримують гроші і чекають свою зарплату по кілька місяців.

Дізнавшись, що завод збанкрутував, і тепер їм точно не світить ніяких виплат, вони вирішуються на відчайдушний крок. Забаррікодіровавшісь в цеху, вони тримають в заручниках олігарха Калугіна, власника підприємства, і втрачати цим хлопцям вже нічого ...

Айка

Цю похмуру картину з гнітючою атмосферою безвиході можна віднести до гострого і правдивому кіно, яке часто негативно приймають глядачі, називаючи чорнухою. Але тільки такі фільми без хепі-енду можуть показати нам жорстоку реальність, яка відбувається навколо нас кожен день.

У центрі сюжету типова емігрантка - молода киргизька дівчина Айка, яка приїхала в холодну і байдужу Москву на заробітки. Що є в її житті? Пошуки роботи і спроби роздобути хоч якісь гроші. Брудний кут в квартирі, наповненою такими ж нелегалами. Величезні борги перед кримінальними авторитетами. І новонароджений син, якого вона в розпачі кидає в пологовому будинку. Тільки тепер її не припиняє мучити думка, що це було помилкою.

Ван Гоги

Режисер Сергій Ливнев повертається після двадцятирічного мовчання і знімає фільм про вічні цінності і на вічну тему - проблема складних відносин батьків і дітей і пошуків себе.

У центрі сюжету два головні герої - батько і син. З самого дитинства у них важкі стосунки, вони живуть на різних кінцях світу і намагаються не бачитися без гострої необхідності. У сина нічого не ладиться: він займається безглуздим творчістю, створюючи мотузкові інсталяції, не може знайти роботу, побудувати особисте життя і відчуває себе невдахою.

Батько ж іменитий і обожнюваний публікою диригент. Але тепер він тяжко хворий, і саме це стало приводом для нового приїзду сина. Це ж стало приводом для виникнення між ними нових ніжних почуттів, які вони ніколи до цього один до одного не відчували.

Здоровило

Фільм від режисера Кантемира Балагова, який був відомий російському глядачеві по фільму "Тіснота". Для своєї нової картини він вибрав гостру і неоднозначну тему - зворотна сторона медалі, яка називається "перемога" і доля людей, яким "пощастило" повернутися з війни живими.

Дія розгортається в післявоєнному Ленінграді, у вересні 1945 року. Хтось ще продовжує святкувати перемогу, а хтось намагається зрозуміти, як жити далі. Така порожнеча в душі мучить двох головних героїнь. Вони туляться в кімнатці комуналки і продовжують залишатися скутими душевним паралічем.

Опинившись на попелищі батьківщини, героїні, як і багато інших людей по всій країні, повільно і болісно приходять до тями. Вони тішать себе надією налагодити життя, народити дітей, але чи вдасться їм стати колишніми і повернутися до звичного існування?

Великий північний шлях

Чудовий, захоплюючий дух фільм, який змушує кожного глядача здивуватися і захопитися тим, в якої великої і прекрасній країні ми живемо.

Його творець - фотограф і мандрівник Леонід Круглов, який побував у багатьох куточках світу і відтворив експедиції багатьох російських першовідкривачів. Зробивши великий похід і повторивши маршрут Семена Дежньова, автори картини проїхали по півночі Росії від Архангельська до Чукотки. У підсумку вийшло понад триста годин матеріалу, з якого створили неймовірної краси фільм.

Обов'язковий до перегляду кожному жителю Росії і любителю прекрасних картин нашої російської природи.

Подивіться:

5 російських детективних серіалів з високим рейтингом

7 російських фільмів, за які має бути соромно

10 російських фільмів, які заслуговують на увагу

Дивіться відео: Сериал Зоя: серия 6. МЕЛОДРАМА 2019 (Січень 2020).

Loading...