5 надихаючих серіалів про сильних жінок

Слабка стать вже давно не слабкий. Жінки очолюють компанії, поодинці тягнуть на собі всю сім'ю, керують країнами, винаходять нові технології, літають в космос, водять машини, будують будинки. Одним це дається дуже легко, інші вимушено беруть на себе таку роль з-за життєвих обставин. Чи складно жінкам вершити справи і долі? Як вони приймають стратегічно важливі рішення? Які події загартовують їх дух? Чому вони з матерів сімейств перетворюються в холодних, розважливих і сильних? Ми вибрали 5 серіалів про сильних жінок, які надихають і загартовують.

Розповідь служниці

The Handmaid's Tale

Похмурий і жорстокий серіал-антиутопія розповідає про життя і нестерпних стражданнях жінки Джун, яка живе в новій державі Гілеад, розташованому на території вже неіснуючої Америки.

У світі встала глобальна проблема - низька народжуваність. Гілеад ж готовий забезпечувати всю планету "служницями" - жінками, які будуть безперервно плодити дітей, поки не помруть. В державі панує повний патріархат, мінімальна свобода є тільки у дружин генералів. У решти жінок є лише кілька шляхів - стати "служницями", Марфа (куховарками, прибиральницями) або працювати на радіоактивних рудниках. Джун доводиться жити в жахливих умовах, але вона стійко переносить удари долі і з останніх сил продовжує боротися.

Мілдред Пірс

Mildred Pierce

Серіал, який однозначно варто подивитися кожній представниці прекрасної статі. У центрі його сюжету Мілдред Пірс - сильна жінка, яка жила в непростий для всієї Америки час - 30-ті роки минулого століття, розпал економічної кризи та інших потрясінь.

Мілдред завжди була ідеальною господинею і вірною дружиною, але не змогла пробачити зраду чоловіка і пішла з дому. Тепер вона змушена шукати роботу і будувати кар'єру, щоб утримувати дітей. Але героїня не впадає у відчай і не опускає руки. Вона старанно працює, шукає нові можливості і при цьому намагається не розгубити свого жіночої чарівності, щоб знову знайти щастя в любові.

Велика маленька брехня

Big Little Lies

У центрі сюжету цього психологічно тонкого серіалу цілих п'ять сильних жінок, кожна з яких бореться зі своїми проблемами і намагається побудувати щастя. Всі вони живуть в одному невеликому містечку, а їхні діти ходять в один клас елітної приватної школи. Сім'я кожної з них зовні здається ідеальною, але глядачеві відкриваються все скелети в їх шафах.

За вікнами будинків з багатими інтер'єрами і дорогих машин ховаються прості люди зі своїми сімейними негараздами, проблемами, стражданнями. Історії всіх героїнь розгортаються на тлі загадки про вбивство, яке відбувається в першому сезоні ...

Віце-президент

Veep

Політичний серіал з жінкою в головній ролі і великою кількістю чорного гумору - одне це вже повинно викликати інтерес. У центрі його сюжету сенатор Селіна Майер, яка програла гонку за президентський пост і стала віце-президентом. Вона не талановитий політик, нехороша дипломат і не людина, що вміє швидко і чітко приймати рішення. Проте, волею долі вона зайняла цю високу посаду і тепер змушена нести нелегкий тягар.

Героїні доведеться пройти через чималу кількість труднощів і сміховинних конфузів, але це мало її бентежить, коли попереду маячить заповітна мета. До того ж до цікавому сюжету серіал славиться цинічним і їдким сарказмом на межі фолу, коли відверто висміюється все.

Помаранчевий - хіт сезону

Orange Is the New Black

Незвичайний і яскравий (не тільки через назву і кольору одягу героїнь) серіал заслужив повагу вже дуже багатьох жінок у всьому світі і продовжує займати гідні позиції у всіляких рейтингах. Місце його дії - американська жіноча в'язниця, а головні героїні - ув'язнені і наглядачі.

Хто б міг подумати, але в тюрмі кояться такі пристрасті, що протягом всіх сезонів відірватися від екрану практично неможливо. Дівчата жорстко конкурують, зав'язують любовні стосунки, розпускають один про одного плітки, жартують, стикаються з безліччю проблем і нерідко постають перед складним вибором. Різноманіття неординарних героїнь і їх історії поглинають глядача відразу ж, а круті сюжетні повороти не дозволяють нудьгувати.

Дивіться відео: ЛУЧШИЕ МОТИВИРУЮЩИЕ ФИЛЬМЫ (Січень 2020).

Loading...