3 нових міні-серіалу, які можна подивитися за один вечір

Часу катастрофічно не вистачає, а подивитися що-небудь цікаве дуже хочеться? Ідеальний вихід для трудоголіків і вічно зайнятих людей - міні-серіали, які можна подивитися за один вечір (або вихідні). Скасовуйте все вечірні справи, замість готування вечері замовте щось недороге і смачне з ресторану доставки, поставте на беззвучний режим телефон і розслабтеся за переглядом хорошого короткого серіалу.

Чорнобиль

Chernobyl

Серіал, що складається всього з п'яти епізодів, приковує до себе увагу з перших же хвилин, не дозволяє відірватися до самого кінця і залишає глибокий слід. Відразу ж після виходу "Чорнобиль" став лідирувати у всіх рейтингах. Все це завдяки якісній зйомці, величезному увазі до деталей, реалістичного і правдивого викладу одну з найтрагічніших історій у світовій історії.

Художній серіал послідовно і точно показує все, що відбувалося в перші години і дні після вибуху на Чорнобильській АЕС. Глядач стає свідком помилок, скоєних працівниками станції, реакції простих жителів, дій представників влади, які намагаються приховати подію. Атмосфера невидимою смертельної загрози пронизує кожну серію і відчувається майже фізично, чому стискається серце.

Добрі знамення

Good Omens

Добрі знамення - серіал, який чекали довго, тому що це екранізація відомої книги, що полюбилася тисячам читачів у всьому світі.

Воістину шедевральний цей проект робить неповторний дует Майкла Шина і Девіда Теннанта. Тут вони виконують ролі героїв-антагоністів - ангела Азірафеля і демона Кроулі. Вони знайомі ще з часів створення світу, знають один одного досконально і ніжно дружать, хоч і старанно вдають, що ніякої дружби немає.

Коли грішний людський світ виявляється під загрозою загибелі, зупинити Апокаліпсис можуть тільки спільні зусилля цих двох. Нічого не вдієш, і вони беруться за роботу. Це обертається захоплюючим пригодами з низкою самих комічних моментів, які змусять сміятися в голос.

Сімейний шлюб

State of the Union

Цей серіал зможе осилити за один вечір кожен, тому що десять його епізодів уміщається всього в пару годин. І це будуть самі захоплюючі і цікаво проведені дві години на вашому житті, тому що сюжет дуже незвичайний.

Кожна серія починається однаково: двоє зустрічаються в невеликому лондонському пабі і розмовляють. Том замовляє пінту пива, а Ліза келих вина. Їх шлюб на межі повного краху, і вони намагаються його врятувати.

Щотижня подружжя відвідують сімейного психотерапевта, а перед цим трохи сидять в барі і розмовляють. Ці бесіди і є їх головна психотерапія. Вони сповнені милого гумору, міркувань на найрізноманітніші теми, життєвих історій, і взаємних претензій, які тільки вони тут нарешті можуть висловити один одному.

Дивіться відео: Крестная Фильм 2019 Мелодрама @ Русские сериалы (Грудень 2019).

Loading...