10 фільмів, після перегляду яких захочеться повернутися в школу

Які асоціації і почуття виникають у вас при думці про школу? Ностальгія, бажання знову пройтися по шкільних коридорах і потусити з друзями після уроків? Або від одного тільки слова "школа" кидає то в жар, то в холод, а руки зрадницьки покриваються мурашками? З одного боку, добре, що ми вже давно дорослі. Не потрібно зубрити фізику і малювати молекулярні сполуки на хімії. Не потрібно "ялинкою" дертися по снігу в безглуздих лижах, не потрібно чергувати в їдальні і терпіти смішки єхидних однокласників. З іншого боку, от би знову повернутися в шкільні роки - хоча б на один день. Фільми з нашої сьогоднішньої добірки точно повернуть вас в минуле - нехай і всього на півтори-дві години.

З любов'ю, Саймон

Love, Simon | 2018 рік

Зворушливий фільм з милим підлітком Саймоном в центрі сюжету. У нього є хороший будинок і чудова сім'я, але тільки немає коханої дівчини. Все тому, що Саймон - гей і кожен день прикладає чимало зусиль, щоб приховати свою орієнтацію від оточуючих.

Свій секрет головний герой розкриває тільки анонімному співрозмовнику в чаті. У них багато спільного, і він вже майже закохується. Все псує придуркуватий однокласник Мартін, випадково прочитав листування і загрожує показати її всій школі, якщо Саймон не допоможе йому подружитися з однієї класної дівчиськом.

10 причин моєї ненависті

10 Things I Hate About You | 1999 рік

Відмінна молодіжна комедія, яка, незважаючи на свій вік, до сих пір не втратила актуальності. У центрі сюжету дві сестри, дві повні протилежності один одному.

Бьянка - сама класна дівчина в школі. Їй дуже хочеться піти на вечірку і зустрітися там зі своїм дружком.Отец ставить дівчині умова: він дозволить піти тільки якщо з нею піде її сестра Кет. Але волелюбна і гостра на язик чоловіконенависниця Кет терпіти не може вечірки. Тепер перед Бьянкой і її приятелем стоїть непросте завдання: знайти для сестри такого хлопця, заради якого вона погодилася б піти на тусовку.

Погані дівчата

Mean Girls | 2004 рік

Улюблена комедія багатьох дівчат, яку можна переглядати знову і знову в будь-якому віці. Дівчина Кеді все життя прожила в Африці разом з батьками і ніколи не ходила в звичайну школу. Тепер вони переїжджають в Америку, і героїні належить відправитися в американську школу вперше за 15 років.

Світ підлітків суворий, а іноді навіть жорстокий, і спочатку боязкою і наївною Кеді доводиться нелегко. Як на зло, вона ще й по вуха закохується в колишнього хлопця самої крутого дівчиська в школі. Це втягує "новеньку" в круговорот пліток і інтриг.

Ось я який

That's What I Am | 2011 рік

Захоплюючий і цікавий, але при цьому серйозний і несе глибокий сенс фільм про підлітків. Дія розгортається в 60-х роках в пересічної школі. Там викладає вельми неабиякий учитель містер Саймон його обожнюють всі діти.

Одного разу містер Саймон об'єднує в групу для створення фінального проекту двох абсолютно різних учнів - рудого і довготелесого Джі, над яким всі знущаються і звичайного учня Енді. Тепер Енді доведеться опинитися по інший бік барикади, зануритися в світ ізгоїв і подивитися на те, як живуть головні лузери школи.

Добре бути тихонею

The Perks of Being a Wallflower | 2012 рік

Гучний фільм, що зачарував величезна кількість глядачів знятий по не менш популярною однойменною книгою її ж автором. У ньому розповідається про підлітка Чарлі - сором'язливо, емоційному і чуйному учня звичайної школи. У нього немає друзів, але одного разу він знайомиться зі зведеними братом і сестрою Патріка і Сем з випускного класу.

Це знайомство перевертає життя головного героя - за допомогою нових приятелів він бореться з острахом, починає ходити на вечірки, пробує перший алкоголь і перше кохання. З боязкого хлопчаки він перетворюється в підлітка, який сміливо пізнає все навколо.

Дика

Wild Child | 2008 рік

Одна з кращих дівчачих молодіжних комедій, що підходять для перегляду в будь-якому віці. Він розповідає про навіженої американської дівчині Поппі - справжні відірву з Малібу, яка знатно грає на нервах батькам і вчителям.

Одного разу нерви у її батька не витримали, і він відправив донечку на перевиховання в строгий англійський пансіонат. Обстановочка там відразу не припала бунтарка до душі і тепер її головна мета - втеча. Разом з новими подругами вона розробляє хитромудрий план, але задумане, звичайно ж, псує закоханість ...

Мачо і ботан

21 Jump Street | 2012 рік

Легкий і сміховинний бойовик, який допоможе від душі посміятися і добре провести вечір. Один з головних героїв - повний і невпевнений у собі, але дуже розумний хлопець Шмідт надходить в поліцейську академію. Він відразу стикається з проблемою - фізична підготовка йому не по зубах.

На допомогу герою приходить його вчорашній ворог Дженко - сильний, але дуже тупий. Він згоден допомагати Шмідту, якщо той допоможе йому з тестами. Разом напарникам належить працювати під прикриттям і відправитися в школу, де поширюється новий синтетичний наркотик.

Татові знову 17

17 Again | 2009 рік

Це комедія на улюблену всіма тему - переміщення людини з одного тіла в інше. Така ідея ніколи не старіє і знаходить нове цікаве втілення в цій картині. Розповідь піде про Майка О'Доннел, який колись був кращим гравцем в баскетбол і подавав великі надії, але через вагітність подружки був змушений забути про спорт.

Тепер Майк майже сорокарічний невдаха, що знаходиться на межі розлучення. Він ностальгує про минуле, мріє повернутися в свої 16 і все поміняти, і одного разу доля надає йому таку можливість.

Заліковий препод

Fack ju Göhte | 2013 рік

Німецький кінематограф теж може радувати якісними комедіями з непоганим почуттям гумору і хорошим рівнем жартів. Легкий сюжет при цьому навіть змушує задумати про щось серйозне. А розповідає він про відмотати термін грабіжника Зеки Мюллера, навмисному забрати свою ничку, заховану на будівництві.

Хто б міг подумати, але за тринадцять місяців замість будівництва з'явилася ціла школа. Але здаватися Мюллер не збирається, тому влаштовується туди учителем. Маючи доступ до всіх кабінетах, він швидко розробляє план, знаходить потрібне місце і починає бурити стіну ...

Суспільство мертвих поетів

Dead Poets Society | 1989 рік

Цей фільм сильно вибивається серед представлених вище в основному легких молодіжних комедій. Він вимагає більш серйозного підходу, несе глибший сенс і виробляє моє найбільше враження.

Молодий викладач англійської словесності Джон Кітінг потрапляє в манірні навчальний заклад з усталеними правилами і традиціями. Він - повна протилежність місцевому викладацькому спільноті: вражає своєю прямотою, неабияким мисленням, повною відсутністю занудства і блискучим почуттям гумору. Тож не дивно, що він відразу завойовує любов учнів, і з цього моменту починаються їхні захоплюючі пригоди в межах території коледжу.

Дивіться відео: НАЗАД В ШКОЛУ! МУЗЫКАЛЬНОЕ ВИДЕО (Квітня 2020).

Loading...