Румунський фотограф Богдан Гирбован (Bogdan Gîrbovan) вибрав типову десятиповерховий в Бухаресті і зняв людей, які живуть в однокімнатних квартирах - один над одним. Пропонуємо подивитися, як домашня обстановка характеризує кожного жителя в отриманому проект "10/1". 10 поверх 9 поверх 8 поверх 7 поверх 6 поверх 5 поверх 4 поверх 3 поверх 2 поверх 1 поверх Джерело: Adme.

Читати Далі

ДЗАО Кіцуне Мура - унікальне містечко в північному регіоні острова Хонсю, в горах префектури Міягі. Тут на великій території з власним святилищем живуть більше сотні лисиць шести різних видів. Незважаючи на те що тварини напівдикі, людей вони не бояться, адже сюди часто приїжджають туристи. На пухнастих мешканців села можна не тільки подивитися, а й помацати їх і навіть погодувати.

Читати Далі

Цей пес був знайдений в жалюгідному стані Індійської організацією допомоги тваринам (Animal Aid Unlimited). Як кажуть в організації, він страждав від корости, невідомо скільки був зневоднений і майже не йшов на контакт з людьми. Шкіру вдалося відновити вже за 10 днів інтенсивного лікування. А після двох місяців перебування в притулку по песик стало видно, що він почав насолоджуватися новим життям.

Читати Далі

У минулу п'ятницю жителі Нового Південного Уельсу в Австралії, були вражені неймовірним хмарним освітою, що рухався уздовж узбережжя. Так зване "шельфовое хмара" було схоже на величезну багатокілометрову хвилю, заслони небо і готову поглинути місто. Австралійське бюро метеорології повідомляє, що над прилеглими районами пройшли зливи з грозою і сильним вітром.

Читати Далі

У містечку Ейнтрі недалеко від Ліверпуля щорічно в квітні проводяться скачки Grand National. Їх вважають найбільш видовищними в Англії, трибуни іподрому щороку збирають до 100 тисяч глядачів. Багато з них приходять повболівати за улюбленого спортсмена або зробити ставку. У містечку панує атмосфера змагань, а спеціально для прекрасної статі організований Ladies Day.

Читати Далі

Влада Парижа вирішили осушити і очистити міської канал Сен-Мартен вперше за 15 років. В ході робіт було виявлено просто неймовірні знахідки - на дні каналу лежали старі радіоприймачі, візки з магазинів, купа велосипедів, самокатів і навіть мотоцикли. Канал Сен-Мартен знаходиться в самому центрі французької столиці в 10-му муніципальному окрузі міста на одній з найпрестижніших вулиць Парижа.

Читати Далі

Молодий російський фотограф Олена Чендлер вже кілька років втілює в життя свій проект, головні герої якого - дівчата, які звикли пересуватися по міських джунглях на велосипедах. - Велосипед - це ідеальний транспорт для міста, і це дуже красиво, - пояснює суть свого фотопроекту Алена Чендлер.

Читати Далі