Фотопроект

Еббі Лі і Метт Кей - молода австралійська пара, і у них є та ж проблема, що і у тисяч інших пар у всьому світі: батьки кваплять їх з народженням дітей. І ось у них нарешті з'явився новий член родини - щеня Хамфрі породи голдендудль (помісь пуделя з золотим ретривером). Пара вирішила влаштувати йому фотосесію з тих, що батьки зазвичай влаштовують для своїх немовлят!

Читати Далі

Аманда Джонс останні 20 років присвятила цьому фотопроекту, щоб показати, як швидкоплинна життя наших улюблених вихованців. Ось жвавий щеня, а ось він вже розмінює другий десяток. Деякі практично не змінилися зовні, у інших видно сивина і в очах - відображення прожитих років. Вони старіють швидше нас, може, тому фотосесія вийшла такою зворушливою і трохи сумною.

Читати Далі

Майстер концептуального фото Астин Тотт дуже любить крихітні малюнки. Причому те, що на них зображено, обов'язково повинно поєднуватися зі своїм "оточенням". Іншими словами, зап'ясті з крихітним кораблем, наприклад, краще всього виглядатиме на тлі морської карти.

Читати Далі

Щороку тисячі фотографів відправляють до редакції National Geographic свої кращі знімки. Мета у них одна - перемогти в конкурсі NG Photo Contest. Переможець отримує грошовий приз і можливість відвідати штаб-квартиру компанії в Нью-Йорку. Представляємо вашій увазі переможців і фіналістів цього року.

Читати Далі

П'ятнадцять найкрасивіших пейзажів Росії! У цих фотографіях - довга дорога на поїзді, літаку чи автомобілі; багато кілометрів пішки з важким рюкзаком і штативом. Ці знімки - праця фотографа і одночасно його удача. У них саме велич і простір нашої безкрайньої країни. Ми зібрали 15 найкрасивіших пейзажів Росії від кращих авторів.

Читати Далі

За 30 років американський фотограф-анімаліст Арт Вульф побував чи не у всіх куточках планети, знімаючи живу природу. Самим незвичайним проектом Арта Вульфа стала серія Vanishing Act, над якою він працював дев'ять років. "Я завжди намагався розміщувати тварин на передньому плані в кадрі, роблячи їх виразними і привертають увагу глядача.

Читати Далі

Здаються небезпечними фотографії насправді зроблені під пильною увагою дресирувальників. Так вийшли кадри з ведмедем, символом давньої первісної сили, що обіймає тендітну принцесу, оленем, тигром і багато інших. Але навіть без дресированих тварин фотографії Катерини Плотниковой володіють якоюсь містикою, таємницею і чарівністю.

Читати Далі

Сьогодні ми хочемо показати знімки фотографа з Техасу Емілі Блінко із серії "Порядок": вона розкладає найзвичайніші речі за формою, кольором і текстурою і фотографує їх, виходить дуже красиво. "Я знаходжу натхнення в особах, формах, кольорах, світлі і маленьких затишних дрібницях. Найпростіше мене знайти блукає у високій траві десь між Остіном і Нешвілом з моїм собакою Елінор", - говорить про себе Емілі.

Читати Далі

Олег Опріско - талановитий фотограф зі Львова, створює приголомшливі сюрреалістичні образи дівчат - богинь землі, води, вогню і повітря. Саме вони з приходом нової пори року перефарбовують листя в інший колір, саме вони шиють довгі покривала зелені, якими потім вистилають землю, саме вони пестять ваше обличчя, торкаючись легким вітерцем в полях.

Читати Далі

Базується в Парижі фотограф Флоріан Боденон (Florian Beaudenon) представив серію соціальних фотографій, об'єднаних під загальною назвою -Instant Life, або "Момент життя". На фотографіях ми бачимо повсякденні сценки абсолютно різних людей в простий домашній обстановці. Це немов поглянути на те, що відбувається зверху вниз, зупинитися на мить і замислитися ... Фотограф вторгся в повсякденне життя таких різних людей - художниці, молодої мами, студентки ... І зобразив їх улюблені моменти з життя з незвичайною перспективи - з висоти.

Читати Далі

Британська організація Cafe Art роздала бездомним в Лондоні сто одноразових плівкових фотоапаратів Fujifilm. Королівське фотографічне товариство дало їм найпростіші інструкції, а потім їх попросили зняти фотографії на задану тему "Мій Лондон". Назад були повернуті 80 камер, знімків було зроблено 2500 штук.

Читати Далі

Тім Ментоані з США спеціалізується на фотографуванні видатних моменталістов сучасності. В рамках своєї роботи він створив проект "Behinde Photogrfs". Для зйомки майстер використав камеру Polaroid формату 20х24 дюйма. Мета Тама - показати світу авторів знаменитих фотографій, які завжди залишаються по інший бік об'єктива.

Читати Далі

Щодня до редакції National Geographic потрапляє безліч знімків з різних куточків нашої планети. Сотні фотографів вичікують потрібний момент і роблять приголомшливі знімки, від яких просто захоплює дух. Ми зібрали для наших читачів найкращі фотографії за вересень 2015 року, на яких відображена повсякденне життя і незвичайна грація природи.

Читати Далі

Фотопроект Тома Кіфера "Американська мрія" демонструє предмети, які він виявив у сміттєвих кошиках, працюючи прибиральником на американській митниці та прикордонного контролю в Арізоні. Він каже, що більшість речей належало людям, які перетинають кордон нелегально. "Чіткі, наприклад, вважаються потенційно небезпечними та вилучаються під час затримання", - говорить фотограф.

Читати Далі

З кожним роком здається, ніби час летить все швидше і все більше змін приносить в наше життя. Особливо це помітно у великих містах - багато хто з них якихось 10 років тому виглядали зовсім по-іншому. Гонконг. 1960-і роки і нині Сеул, Південна Корея. 1950 рік і наші дні Дубай, ОАЕ. 1980-і роки і нині Мельбурн, Австралія.

Читати Далі

Так уже ми влаштовані, іноді дуже хочеться повернутися в минуле, адже воно нам здається практично ідеальним: "Все було краще саме тоді, зовсім давно, - і люди, і країна, і улюблене місто". Але, розглядаючи фотографії, що відобразили найрізноманітніші сторони цієї, реальної життя, ми починаємо усвідомлювати, що історія цього нашого улюбленого міста включає в себе досить суперечливі і неоднозначні часи та епохи.

Читати Далі

Кілька тижнів тому 28 річний дизайнер Павло Кадиж затіяв цікавий фотопроект «365 днів рутинного життя Дарта Вейдера» Щодня на сайті tookapic.com він викладає фото, де Дарт Вейдер займається повсякденними справами - снідає, чистить зуби, гладить білизна і так далі. Поки що рано говорити про багату фантазію фотографа, але будемо сподіватися, що він не здасться на півдорозі.

Читати Далі

Вражаючий експеримент провели в Canon Australia: результати його демонструють, що буває, коли фотограф знімає героя з якоюсь конкретною метою. Шести фотографам розповіли шість різних історій про людину, яку вони повинні були зняти, і історії ці добре видно на результатах їх роботи. Шість різних біографій для моделі, Майкла: мільйонер, колишній в'язень, екстрасенс, алкоголік, рятувальник і рибалка.

Читати Далі

Фотограф Паула Цукотті (Paula Zuccotti) закінчила проект "Everything We Touch In a Single Day". Його метою є зібрати максимально всі предмети, з якими взаємодіяв конкретна людина, і вмістити їх в одному знімку. Мовляв, 37 років, Буенос Айрес Стів, 54 роки, Лос-Анджелес Соня, 32 роки, Лондон Ана Белен, 33 роки, Лондон Санто, 5 років Лондон Ванг, 50 років, Шанхай Пьедад, 42 роки, Мадрид Майк, 42 роки, Лондон Кітті, 25 років, Мельбурн Карлос, 48 років, Фінікс Казари, 21 рік, Токіо Джулія, 39 років, Лондон Арло, 1 місяць, Лондон Анна, 2 роки, Токіо Паула Цукотті під час зйомок протягом всього проекту фотограф побував на 6 континентах в 12 містах і представила речі більш 60 чоловік.

Читати Далі