Антиутопічна історія дівчини, яка зважилася змінити звичний лад життя республіки Ґілеад, продовжена на ще один сезон - дата виходу, актори і сюжет 4-го сезону серіалу "Розповідь служниці" відомі, а трейлер ще не випущений. Можливо, він стане останнім для всього серіалу, так як творці натякнули на розвиток подій, пов'язане з логічним завершенням проекту.

Читати Далі

Багатьом глядачам знайома популярна серія фільмів "Крик", що стала знаменитою завдяки своєму кривавому сюжету, здатному полоскотати нерви любителям слешерів. Дана франшиза відома не тільки своїми фільмами, а й телевізійним проектами - дата виходу в Росії 3-го сезону серіалу "Крик: Воскресіння" (2019) вже відома, актори і сюжет анонсовані, трейлер можна подивитися в мережі.

Читати Далі

Шанувальники повинні приготуватися до наступної новини - 4 сезон стане останнім для серіалу "У кращому світі", дата виходу серій в Росії, актори і сюжет якого відомі, а трейлер ще не випущений. Ця інформація вже підтверджена шоураннер проекту Майклом Шуром. Це означає логічне завершення захоплюючої історії Елеонор.

Читати Далі

Онлайн-сервіс Netflix продовжить розповідь про пригоди Утреда Беббанбургского в 4 сезоні серіалу "Останнє королівство" (2019-2020), дата виходу серій, актори, сюжет якого анонсовані, а трейлер ще не випущений. Нові великі битви, нові палацові інтриги - все це чекає шанувальників в продовженні серіалу на телеканалі на ВВС і Netflix.

Читати Далі

Весь світ любить і дивиться турецькі телевізійні шоу, а коли вони ще й створені в жанрі фентезі, то увага до них тільки зростає. Таким проектом став і серіал "Захисник" (2020), дата виходу серій, актори і сюжет 3 сезону якого вже анонсовані, а трейлер ще не випущений. Рейтинг серіалу оцінюється так: КиноПоиск - 6,8, IMDb - 7,3.

Читати Далі

Боротьба одного сімейства за власний будинок на фоні прекрасних пейзажів самого першого національного парку в світі - освітлення такого інтригуючого сюжету представлено в 3 сезоні серіалу "Йеллоустоун" (2020), дата виходу серій, актори якого анонсовані, трейлер ще не випущений. Рейтинг серіалу оцінюється так: КиноПоиск - 7,7, IMDb - 8,4.

Читати Далі

Логічним завершенням популярного серіалу "Силіконова (кремнієва) долина" стане 6 сезон, дата виходу серій якого призначена на 2019, актори і сюжет відомі, трейлер ще не випущений. Останній сезон буде акцентувати увагу на реакції людей, які, нарешті, зможуть самі скористатися винаходом головних героїв.

Читати Далі

Телеканал CBS продовжив на 2 сезон серіал "Кров і скарби", дата виходу серій в Росії і трейлер якого не анонсовані, а актори і сюжет вже відомі. Даний проект став одним з найпопулярніших на даному каналі, завдяки цікавому пригодницького сюжету і грі акторів. Рейтинг серіалу: КиноПоиск - 6,2, IMDb - 6,4.

Читати Далі

На телеканалі History відбудеться прем'єра 2 сезону серіалу "Проект Синя книга" або "Проект засекречений» (2020), дата виходу серій в Росії, актори і сюжет якого відомі, а трейлер вже вийшов. Серіал продовжить розповідь про прибульців, а головний герой все так само наполегливо шукати сліди інопланетян, відкриваючи неприємні таємниці.

Читати Далі

Сюжет 4 сезони серіалу "Атака титанів" (дата виходу відома, трейлер доступний нижче) продовжить загострюватися на радість усім шанувальникам - саме в продовженні головні герої, нарешті, зможуть розкрити всі таємниці про гігантів і способах їх знищення. Рейтинг серіалу оцінюється: КиноПоиск - 8,2, IMDb - 8,8.

Читати Далі

Названа приблизна дата виходу серій серіалу Дені Вільнева "Дюна: Сестринство" / "Сестринство" (2020), сюжет якого відомий, а трейлер і актори не анонсовані. Крім повнометражного фільму режисер Дені Вільньов вирішив запустити і спін-офф "Дюни", який розповість нам про події майбутнього даного світу з точки зору таємного жіночого ордена.

Читати Далі

2 Сезон серіалу "Ханна" (2020) отримав дату виходу серій, актори і сюжет вже анонсовані, трейлер ще не випущений. Продовження телепроекту від Amazon розкриє залишилися таємниці походження головної героїні, яка все життя прожила віддалено від цивілізації, навчаючись мистецтву виживання. Рейтинг серіалу: КиноПоиск - 6,5, IMDb - 7,6.

Читати Далі

Дата виходу 3 сезону серіалу "Вбиваючи Єву" призначена на 2020 рік, актори, сюжет фільму анонсовані, трейлер нового сезону вийде ближче до прем'єри. Творці завершили 2-ий сезон вельми інтригуючою сценою, так що шанувальники і не здогадуються, як складуться подальші відносини головних героїнь. Рейтинг серіалу: КиноПоиск - 7,5, IMDb - 8,3.

Читати Далі

Призначено дату виходу серій 2-го сезону серіалу "Терор" (2019), трейлер, сюжет анонсовані, а актори, можливо, будуть ті ж, що і в першому сезоні. Глядачі і не сподівалися на продовження, так як сюжет першого сезону був логічно завершений, однак творці порадували шанувальників, оголосивши прем'єру другого сезону в 2019 році.

Читати Далі

Дата виходу серій 2-го сезону серіалу "Мисливець за розумом" призначена на серпень 2019, актори, сюжет відомі, трейлер поки не випущений. У новому сезоні даного телешоу від Netflix детективам, що досліджує психологію вбивць, доведеться зустрітися і зупинити нового монстра, жорстоко розправляється з дітьми.

Читати Далі

Стало відомо, який сезон популярного французького телешоу стане останнім - дата виходу в Росії, актори, сюжет 5 сезону серіалу "Бюро легенд" анонсовані, а трейлер ще не вийшов. Проект закінчить розповідь про життя агентів DGSE (Головне управління зовнішньої безпеки Франції), а його продовжується не провіщає.

Читати Далі

Творці анонсували дату виходу серій 3-го сезону німецького серіалу "Вавилон - Берлін", актори і сюжет якого відомі, трейлер вийде ближче до прем'єри. Проект продовжить розповідати про Німеччину, яка тільки що програла Першу Світову війну: головний герой спостерігає, як в країні починають зароджуватися екстремізм і емансипація.

Читати Далі

Творці не повідомляють, коли вони призначать дату виходу серій в Росії 2-го сезону серіалу "Товариство", актори, сюжет якого анонсовані, а трейлер поки не випущений. Глядачі побачать продовження загадкової драми, що розповідає про те, як школярі потрапили в місце, де немає дорослих. Рейтинг серіалу: КиноПоиск - 6,7, IMDb - 7,1.

Читати Далі

Антологія жахів на телебаченні знову почне лякати глядачів майбутньої восени. 9 сезон серіалу "Американська історія жахів" вже має дату виходу в світі і в Росії, але актори, сюжет і трейлер поки вже анонсовані. Однак є тизер і непрямі відомості про те, що стане наступною темою. У світі сезон почнуть показувати з 18 вересня 2019 року, а в російській перекладі 1 серія буде вже 19 вересня.

Читати Далі

Черговий екранізацією роману письменника С. Кінга стане серіал "Темна вежа" (2019), дата виходу серій в Росії - 2020 рік, актори і сюжет 1-го сезону анонсовані, трейлер поки не випущений. Відомо, що перший сезон буде грунтуватися на книзі "Чаклун і кристал", а випустить у світ проект телеканал Amazon.

Читати Далі